İnsan Kaynakları Politikamız


Katılımcı yönetim anlayışımız, çalışanlarımızın gönülden bağlılığını, gelişimleri ve memnuniyetlerini artırmak üzere kurgulanmıştır.

Sur Yapı Market, katılımcı yönetim anlayışı ile öncelikle tüm çalışanların mesleklerine olan saygı, sevgi ve bağlılıkları temellidir. Tüm Sur Yapı Market çalışanlarının gelişimleri ve memnuniyetlerini artırmak üzere ve birlikte verimli çalışma platformları yaratabilmek üzerine kurgulanmış bir yapıya sahibiz. Ana hedefimiz, içerisinde yer aldığımız sektörlerin tamamında büyüyerek gelişmek; mevcut ve yeni insan kaynağı gücümüz ile rekabetteki etkinliğimizi arttırabilmektir.

Vizyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, alanının en iyisi olan insan kaynağını oluşturmaktır. KSur Yapı Market'ne değer sağlayacak çalışma ekibini seçerken, sektörün hızına ayak uyduracak, yaratıcı gücü ve işe olan bağlılığı ile şirketimizi daha ileriye taşıyacak kişiler arıyoruz. Aynı şekilde, yola birlikte devam ettiğimiz ekiplerimizi motive etmek, şirkete bağlılıklarını artırmak, birlikte daha iyi nasıl üretiriz sorusuna yanıt bulmak üzere çalışmalar sürdürüyoruz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2014 Sur Yapı Market | Tüm Hakları Saklıdır.